Rozpoczęcie kursu prawa jazdy kategorii B:
8 i 10 kwietnia 2019 roku o godzinie 16:00
6 i 8 maja 2019 roku o godzinie 16:00
10 i 12 czerwca 2019 roku o godzinie 16:00Szkolenie okresowe dla kierowców wykonujących przewóz drogowy:
informacji udzielamy telefonicznie

Ośrodek Szkolenia Kierowców rozpoczął swoją działalność w 1990 roku. Zostaliśmy wpisani przez Starostę Sierpeckiego do rejestru ośrodków szkolenia kierowców pod numerem 00051427. Posiadamy blisko trzydziestoletnie doświadczenie w szkoleniu kandydatów na kierowców we wszystkich kategoriach. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową, składającą się z instruktorów i wykładowców posiadających wieloletnie doświadczenie. Naszym celem jest rzetelne i profesjonalne realizowanie procesu szkolenia.

Dowodem wysokiej jakości kursów organizowanych przez nasz ośrodek jest fakt przyznania przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty naszemu ośrodkowi akredytacji w zakresie kursów prawa jazdy kategorii A, B i C.

Od 2006 roku prowadzimy również szkolenia kierowców wykonujących przewóz drogowy osób i rzeczy. W związku z koniecznością dostosowania prawa krajowego do warunków określonych przez Unię Europejską, ustawodawca określił nowe zasady szkoleń dla kierowców zawodowych. Po spełnieniu wielu wymogów, w 2010 roku zostaliśmy wpisani przez Wojewodę Mazowieckiego do rejestru ośrodków szkolenia pod numerem 39. W związku z tym możemy zapewnić kompleksowe szkolenia zarówno kierowcom zawodowym, realizującym przewozy drogowe, jak i osobom, które dopiero zamierzają podjąć pracę w tym zawodzie.